Contact information for Itineris

Feel free to contact us by filling out the form

Email:

info@itineris.se

Telephone:

010-470 00 80

Main office

Solna Torg 3, Solna

    Itineris Rusta och Matcha kontor

    Rusta och Matcha
    Solna

    Adress: Solna Torg 3
    171 45, Solna

    Kontorsansvarig: Ahmed Abbas

    Email: Ahmed@itineris.se

    Telephone: 010-470 00 80

    KA-number 10070070

    Opening hours for drop-in
    Mån-Tors: 09.00 – 13.00

    Rusta och Matcha Sollentuna

    Adress: Tingsvägen 17
    191 61, Sollentuna

    Kontorsansvarig: Carmen Popa

    Email: Carmen@itineris.se

    Telephone: 010-470 00 80

    KA-number 10070070

    Opening hours for drop-in
    Mån-Tors: 09.00 – 13.00 

    Rusta och Matcha Skärholmen

    Adress: Måsholmstorget 3
    127 48, Skärholmen

    Kontorsansvarig: Marilo Viljevac

    Email: Marilo@itineris.se

    Telephone: 010-470 00 80

    KA-number 10070070

    Opening hours for drop-in
    Mån-Tors: 9.00 – 13.00  

    Rusta och Matcha Vällingby

    Adress: Vällingby Torg 24
    162 65, Vällingby

    Kontorsansvarig: Svetlana Alexa

    Email: Svetlana@itineris.se

    Telephone: 010-470 00 80

    KA-number 10070070

    Opening hours for drop-in
    Mån-Tors: 09.00 – 13.00

    Rusta och Matcha
    Kista

    Adress: Kistagången 20b
    164 40, Kista

    Kontorsansvarig: Ilaha Ahmadzi 

    Email: Ilaha@itineris.se

    Telephone: 010-470 00 80

    KA-number 10070070

    Opening hours for drop-in
    Mån-Tors: 09.00 – 13.00

    Rusta och Matcha Globen /Johanneshov

    Adress: Arenavägen 33
    121 77, Johanneshov

    Kontorsansvarig: Hassan Najmi

    Email: Hassan@itineris.se

    Telephone: 010-470 00 80

    KA-number 10070070

    Opening hours for drop-in

    Mån-Tors: 09.00 – 13.00

    Rusta och Matcha Uppsala

    Adress: Bangårdsgatan 13
    753 20, Uppsala

    Kontorsansvarig: Elin Backvall

    Email: Elin@itineris.se

    Telephone: 010-470 00 81

    KA-number 10070070

    Opening hours for drop-in
    Mån-Tors: 09.00 – 13.00 

    Rusta och Matcha Avesta

    Adress: Polervägen 12
    774 41, Avesta

    Kontorsansvarig: Jens Berg

    Email: Jens@itineris.se

    Telephone: 010-470 00 81

    KA-number 10070223

    Opening hours for drop-in
    Mån-Tors: 09.00 – 13.00

    Rusta och Matcha
    Göteborg

    Adress: Fishamnsgatan 2, 414 58, Göteborg

    Kontorsansvarig: Gona Majid

    Email: Gona@itineris.se

    Telephone: 010-470 00 81

    KA-number 10070069

    Opening hours for drop-in
    Mån-Tors: 12.00 – 16.00

    en_GBEnglish
    Scroll to Top